صفحه اصلی / درباره ما

پیام مدیریت


پیام مدیریت

موجب كمال خرسندي و افتخار است كه اين پل ارتباطي امكان تعامل با شما مشتريان و مخاطبان ارجمندي كه شركت صنعتي طلوع پلاستيك دوستان را شايسته خدمت به خود دانسته‌ايد فراهم آورده است . اهداف شركت ازديدگاه مديريت :
شركت صنعتي طلوع پلاستيك دوستان از همان بدو آغاز با شیوه‌ای نظام‌مند در صدد جست و جو و رسیدن به هدف اصلي شركت كه همان ايجاد اشتغال و مبارزه با بيكاري ، توسعه كارخانه هاي صنعتي در مناطق محروم و رشد محصولات و بازارهای خود بوده است گام برداشته . افزایش مستمر ارزش افزوده ، نوآوری و کسب رضایت مشتری از اهداف محوری شرکت است . به همين منظور معتقد به پیاده‌سازی و به کارگیری مدرن‌ترین تکنولوژی روز دنیا بوده و این دیدگاه از بالاترین سطح سازمان تا لایه‌های اجرايي نافذ بوده است . در اين راه هيچگاه از عملكرد خود در بازار راضي نخواهيم شد و هميشه به محض اينكه به هدفهايمان برسيم آنها را ترقي خواهيم داد .
مشتري از ديدگاه مديريت : مشتري مهمترين ناظر بر فعاليت سازمان است و يك فرد خارجي در سازمان ما محسوب نميگردد . مشتري در كار ما يك هدف زودگذر نيست بلكه مشتري هدف و غايت همه اقدامات ما است . بايد بگويم مدير مسؤل كسي است كه به حرف خود عمل كند پس هنگاميكه از خشنودي و رضايت مشتري سخن ميگوييم بايد در هر زمان پايبند به قراردادهاي خود چه به صورت نوشتاري يا به صورت گفتاري باشيم و بهترين رسيدگي و توجه به امور مشتري را درحداقل زمان ممكن داشته باشيم و معتقديم كه شرط تجارت صحيح : اجتناب از ريا ، اجتناب از سوگند ، اجتناب از مدح و ستايش در زمان فروش ، اجتناب از بدگويي زمان خريد و نيز گفتن عيب جنس خود است .
و اينك یگانه خالق هستی را سپاسگزاریم که سالهای اخير را سالهایی پر‌برکت همراه با دستاوردهای فراوان براي شركت صنعتي طلوع پلاستيك قرارداد كه از جمله آن اخذ چندين نمايندگي شركتهاي توليدي خارجي در زمينه بازاريابي و فروش مواد اوليه پلاستيك وماشين آلات را ميتوان نام برد . تحقق اين مهم افزايش اشتغال خصوصا در مناطق محروم( كه همان هدف نهايي از تاسيس اين شركت است) و افزايش كيفيت و تنوع بيش از پيش محصولات اين شركت را در بر داشته است . مجتبي ميري رييس هيات مديرهتاریخچه شرکت


عکس کارخانه

پیشینه سوابق و تجارب طلوع پلاستيك به حدوداً 40 سال قبل باز می گردد. مدیران این واحد عظیم تولیدی در زمره اولین صنعتگرانی بودند که تکنولوژی دستگاههای تزریقی و بادی پلاستیک را وارد کشور ایران نمود و تلاشهای بسیاری کردند تا با توانایی و امکانات آن روز، این صنعت را به عنوان یک صنعت بومی، در این مرز و بوم در آورند. واحدهای مدیریتی، بازرگانی و فنی شرکت صنعتی طلوع پلاستيك مدتها پیش از تاسیس این شرکت در جای جای ایران هر یک مشغول به فعالیت در این زمینه بودند که در نهایت با هدف گسترش امکانات و خدمات و بهره گیری هر چه بیشتر از دانش و تخصص ایران اقدام به تشکیل مجموعه طلوع پلاستيك نمودند که بالحق طلیعه ای نو در شکوفایی صنعت پلاستیک در کشور به شمار می رود.
از مهمترین اهداف شرکت،مبارزه با بيكاري و ايجاد اشتغال و گسترش صنعت در مناطق محروم کشور بوده و در این راستا اقدام به راه اندازی چندین کارخانه عظیم در مناطق صنعتی محروم خارج از محدوده پایتخت نموده است و با اختصاص دادن تولید محصولات متنوع در هر یک از این واحدهای تولیدی، هم اکنون طیف وسیعی از محصولات پلاستیکی در مصارف خانگی ،صنعتی و کشاورزی در مجموعه های تولیدی این شرکت تولید می شوند. با توجه به گسترش طیف خدمات و نیاز بیشتر به مواد خام اولیه منجر به آن گردید که شرکت صنعتی طلوع پلاستيك اقدام به تاسیس واحد جدیدی به این منظور نماید تا بتواند مواد خام اولیه مورد نظر واحدهای تولیدی خود را با قیمت بهتر و مدت زمان مناسب تری تامین نماید.
حضور موفقیت آمیز شرکت صنعتی طلوع پلاستيك در بازار مواد خام اولیه پلاستیک در همان سالهای اولیه بسیار چشمگیر بود و در نهایت منجر به تاسیس واحد بازرگانی مواد خام پلاستیک به عنوان یک شعبه مستقل کاری در این شرکت گردید و هم اکنون این شرکت علاوه بر به دوش کشیدن رسالت اصلی خود که همان تولید محصولات و مصنوعات پلاستیکی می باشد تامین کننده نیازهای مواد اولیه خام پلاستیکی ‍،ماشينهاي تزريق پلاستيك و قالبهاي تزريق پلاستيك بسیاری از تولیدکنندگان محصولات پلاستیکی در سراسر ایران نیز می باشد. در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن کادر مجرب بازاریابی و فروش مواد خام اولیه توانایی تهیه و ارائه انواع مواد خام پلاستیک را جهت مصارف گوناگون در صنایع سبک و سنگین دارا می باشد و ضمنا آماده همکاری با تمامی شرکتها و بنگاههای اقتصادی کوچک و بزرگ در این راستا می باشد.توانمندیها و قابلیتها


عکس کارخانه

کادر مدیریت فنی کار آزموده با بیش از دهها سال سابقه تجربه علمی و عملی در بازارهای داخلی و خارجی ایران‌‌‌‌ ؛ توان اجرایی بالایی را به این شرکت بخشیده است که هم اکنون به عنوان یکی از بازوان پر توان صنایع پلاستیک ایران همواره حامی این صنعت است. هم اکنون واحدهای تولیدی این شرکت به آخرین تکنولوژی روز دنیا در زمینه ماشین آلات تولید قطعات پلاستیک مجهزند و با استفاده از آزمایشهای کنترل کیفیت خود همواره در تلاشند تا کالای ایرانی را با کیفیت و قیمت مناسب در اختیار مصرف گنندگان و یا سایر صاحبان صنایع قرار دهند.
توان تولیدی این شرکت از کوچکترین قطعات پلاستیکی چند گرمی تا قطعات صنعتی بزرگ و حجیم را شامل می شود. ماشین آلات موجود در واحدهای تولیدی شرکت صنعتی طلوع پلاستيك توانایی تولید محصولات کوچک و بزرگ را جهت مصارف خانگی، صنعتی، کشاورزی و صادراتی را دارا می باشد. مدیریت بازرگانی مجموعه نیز با بهره گیری از توان و تخصص بالای کارشناسان خود در حال حاضر دارای یکی از بهترین و کارآمدترین واحدهای توزیع و فروش مواد خام اوليه ، ماشين آلات تزريق پلاستيك ، دستگاههاي بادي و قالب تزريق در سراسر ایران می باشد که این امر توانایی شرکت را در عرصه خدمات خود به سایر همکاران و صنایع زیر بنایی چندین برابر نموده است به گونه ای که در حال حاضر صاحبان بسیاری از صنایع مادر، در راستای نیاز خود مبنی بر تامین مواد خام اولیه و یا فروش محصولات تولیدی خود، همکاری بسیار گسترده ای را با واحد بازرگانی این شرکت برقرار نموده اند.اهداف شرکت


همراستا با سياستگذاري دولت جمهوري اسلامي ايران ايجاد فرصتهاي شغلي در نواحي محروم كشور و مبارزه با معضل بيكاري ، اعتلای ایران اسلامي ، بومی سازی تکنولوژی، تولید محصولات با کیفیت رقابتی و قیمت مناسب همواره از بدو تاسیس این شرکت در دستور کار این مجموعه بوده و عملاً منشور اخلاقی- کاری این مجموعه عظیم صنعتی را تشکیل می دهد. دستیابی به بازارهای خارجی و صادرات محصول به کشورهای همسایه، انتقال تکنولوژی و احداث شعب و دفاتر بازرگانی در خارج از کشور از جمله اهداف میان مدت و بلند مدت شرکت است که در راه رسیدن به آینده گامهای موثری برداشته شده است.